1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21.09.2022 с. Грушівка № 302
Про розгляд питання про законність створення та функціонування "Добровольчого формування Грушівської ТГ №1

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.20221 р. № 1449 "Про затвердження Положення про добровольчі формування територіальних громад, Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 р. № 1447 затвердженого, "Про затвердження Порядку організації, забезпечення та проведення підготовки добровольчих формувань територіальних громад до виконання завдань територіальної оборони" з метою розгляду питання про законність створення та функціонування "Добровольчого формування Грушівської ТГ №1", з'ясування законності процедури створення "ДФГТГ № 1" у відповідності із п. 10 Положення № 1449, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звернутися до Криворізької районної державної адімінстрації – районної військової адміністрації із запитом щодо з’ясування законності створення та функціонування “Добровольчого формування Грушівської ТГ №1” у відповідності із п. 10 Положення № 1449, оскільки Грушівська сільська рада як орган місцевого самоврядування не приймала відповідного рішення сесії “Про погодження утворення добровольчого формування Грушівської територіальної громади №1” і не надавала рекомендації про призначення кандидата на посаду командира даного добровольчого формування.
  2. Зобов’язати Грушівського сільського голову Сергія МАРИНЕНКА звернутися із відповідним запитом до Криворізької районної військової адміністрації з приводу прийнятого рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО