1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 306/XXІХ-VII
«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність фізичній особі для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області»

Розглянувши заяву фізичної особи – учасника бойових дій Горобець Юрія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , керуючись ч. 1,2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл фізичній особі  Горобець Юрію Івановичу  на розробку проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки комунальної власності, з метою передачі її у приватну власність , для  ведення  особистого  селянського  господарства  на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району, Дніпропетровської області в межах  с.Грушівка  орієнтованою площею  1,1000 га , за рахунок земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або користування .
  2. Фізичній особі Горобець Юрію Івановичу на протязі 1 року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати до Грушівської сільської  ради  для  затвердження .  У  разі  якщо  протягом  встановленого  строку виготовлену землевпорядну документацію не подано на затвердження до Грушівської сільської ради , дане рішення про надання дозволу на її розробку, вважається анульованим.
  3. Контроль за виконанням рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко