1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 309/XXІХ-VII
«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність фізичній особі для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області»

Розглянувши заяву фізичної особи Туболєвої Вікторії Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , керуючись п.8 делегованих повноважень ст.33 ч. 1,2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл фізичній особі Туболєвій Вікторії Олександрівні на розробку проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки комунальної власності, з метою передачі її  у приватну власність , для  ведення  особистого  селянського  господарства  на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району, Дніпропетровської області в межах  с.Грушівка по вулиці Приморська площею  0,1000 га , за рахунок земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або користування .
  2. Фізичній особі Туболєвій Вікторії Олександрівні на протязі 1 року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати до  Грушівської  сільської  ради  для  затвердження .  У  разі  якщо  протягом  встановленого  строку виготовлену землевпорядну документацію не подано на затвердження до Грушівської сільської ради , дане рішення про надання дозволу на її розробку, вважається анульованим.
  3. Контроль за виконанням рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко