1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 310/XXІХ-VII
«Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання її в оренду для ведення городництва на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області»

Розглянувши заяву фізичної особи Лисакової Надії Яківни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання її в оренду для ведення городництва на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , керуючись п.8 делегованих повноважень ст.33 ч. 1,2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст.12,22,36,93 Земельного Кодексу України , Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл  фізичній особі  Лисаковій  Надії  Яківні  на розробку проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки комунальної власності,  з метою  надання  її  в  оренду  для  ведення  городництва  на  території  Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району ,  Дніпропетровської  області  на  території с.Грушівка  по вулиці Чкалова площею  0,1400 га , за рахунок земель сільськогосподарського призначення не наданих у власність або користування .
  2. Фізичній особі Лисаковій  Надії Яківні  на  протязі  1  року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати до  Грушівської  сільської  ради  для  затвердження .  У  разі  якщо  протягом  встановленого  строку виготовлену землевпорядну документацію не подано на затвердження до Грушівської сільської ради , дане рішення про надання дозволу на її розробку, вважається анульованим.
  3. Контроль  за виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко