1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 311/XXІХ-VII
«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).»

Розглянувши заяву фізичної особи Мироненко Тетяни Миколаївни, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, частиною 9 статті 118 Земельного кодексу України, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фізичній особі Мироненко Тетяні Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання її у власність для  будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) , за адресою Дніпропетровська область, Апостолівський район, с. Грушівка , вул. Придніпровська , буд. 54 , площею 0.2000 га  ,  кадастровий номер земельної ділянки  1220384400:02:002:0393 , за рахунок  земель  житлової забудови не наданих у власність або користування , цільове призначення земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .
  2. Надати фізичній особі Мироненко Тетяні  Миколаївні із  земель комунальної  власності  у  приватну  власність  земельну  ділянку  площею 0,2000 га , місце розташування  якої : Дніпропетровська область , Апостолівський район , с.Грушівка , вул.  Придніпровська,  буд. 54,  кадастровий   номер  якої   1220384400:02:002:0393 , за рахунок  земель  житлової  та  громадської  забудови  не наданих у власність або користування ; цільове  призначення ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Фізичній особі Мироненко Тетяні Миколаївні

 3.1 оформити право власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства , надати копію свідоцтва про право власності на земельну ділянку до Грушівської сільської ради ;

 3.2  виконувати обов’язки  власника земельної ділянки  відповідно до вимог Земельного кодексу України .

  1. Рекомендувати відділу Держгеокадастру в Апостолівському районі Дніпропетровської області внести зміни до земельно-облікової документації.
  2. Спеціалісту з земельних питань Грушівської сільської ради повідомити відділ Держгеокадастру в Апостолівському районі, Апостолівське відділення Криворізьке МДПІ про прийняття рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Грушівської сільської ради.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко