1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
16.12.2022 с. Грушівка № 313
Про внесення змін до рішення №296 від 21.09.2022 року «Про розробку Детального плану частини території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства ТОВ «К.І.К.

Відповідно до ст. 10, 19, 24, 25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розділу X пункт 23 Земельного кодексу України, ст.. 10, 11, 12, 13, 16 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», статті 45-1 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ТОВ «К.І.К.» на розробку Детального плану частини території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

Рішення №296 від 21.09.2022 року викласти в новій редакції:

 

  1. Розробити Детальний план частини території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
  2. Визначити замовником розробки Детального плану частини території за межами населеного пункту виконавчий комітет Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області.
  3. Фінансування Детального плану частини території за межами населеного пункту Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області, здійснити за рахунок ТОВ «К.І.К.» шляхом укладання трьохсторонньої угоди на розроблення Детального плану частини території та провести процедуру громадського обговорення згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО