1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 314/XXІХ-VII
«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

Розглянувши заяву фізичної особи Тригуб Артема Вікторовича,
про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), керуючись пунктом 34 частини 1статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,частиною 9 статті 118 Земельного кодексу України, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фізичній особі Тригуб Артему Вікторовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) , за адресою Дніпропетровська область, Апостолівський  район, с. Грушівка , вул. Зелена буд.9 , площею 0.1500 га  ,  кадастровий номер земельної ділянки  1220384400:02:002:0396 , за рахунок  земель  житлової забудови не наданих у власність або користування ,  цільове призначення земельної ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) .
  2. Надати фізичній особі Тригуб Артему Вікторовичу із земель комунальної власності у приватну власність земельну ділянку  площею 0,1500 га , місце розташування якої : Дніпропетровська область , Апостолівський район , с.Грушівка , вул. Зелена, буд.9 кадастровий номер якої  1220384400:02:002:0396 , за рахунок земель житлової та громадської забудови не наданих у власність або користування ; цільове призначення ділянки – для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  3. Фізичній особі Тригуб Артему Вікторовичу оформити право власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства , надати копію свідоцтва про право власності на земельну ділянку до Грушівської сільської ради .

3.1 Виконувати обов’язки  власника земельної ділянки  відповідно до вимог Земельного кодексу України .

  1. Рекомендувати відділу Держгеокадастру в Апостолівському районі Дніпропетровської області внести зміни до земельно-облікової документації.
  2. Спеціалісту з земельних питань Грушівської сільської ради повідомити відділ Держгеокадастру в Апостолівському районі, Апостолівське відділення Криворізьке МДПІ про прийняття рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Грушівської сільської ради.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко