1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 320/XXІХ-VII
«Про затвердження детального плану частини території »

Розглянувши заяву ПрАТ «ВФ Україна» про затвердження детального плану частини території для розміщення антенно-щоглової споруди та контейнера з обладнанням на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області в с-щі Токівське ,вул. Верхня , керуючись пунктом 9 частини 1 статті 31 Закону України « Про місцеве самоврядування» , відповідно до ст.ст. 16,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань», враховуючи протокол громадських слухань що до розгляду проекту детального плану частини території с-ща Токівське , вул. Верхня, Апостолівського району, Дніпропетровської області, керуючись п.42 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний  план  частини  території   с-ща Токівське вул. Верхня , Апостолівського району , Дніпропетровської області для розміщення антенно-щоглової споруди та контейнера з обладнанням.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища Грушівської сільської ради.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко