1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.11.2019 с. Грушівка № 323/XXІХ-VII
«Про виділення коштів на забезпечення системою протипожежної безпеки Комунального закладу Токівська загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Дніпропетровської області з бюджету громади на 2020 рік»

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно Закону України від 05.02.2015 року №157/VII «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись вимогами ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. При плануванні бюджету Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на 2020 рік запланувати видатки на забезпечення системою протипожежної безпеки Комунального закладу Токівська загальноосвітня школа 1-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Дніпропетровської області.
  2. Головному бухгалтерові Ганжі О.А. при плануванні бюджету Грушівської сільської ради на 2020 рік прийняти це рішення до виконання.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, та соціально – економічного розвитку.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко