1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 332
Про затвердження «Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на території Грушівської сільської ради на 2023-2024 роки

Відповідно до ст. 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити «Програму створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на території Грушівської  сільської ради на 2023-2024 роки (далі – Програма), Додаток 1.
  2. Виконкому сільської ради, після затвердження Паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Грушівської сільської ради за 2022 рік, затвердити номенклатуру та обсяги матеріально-технічних засобів, що підлягають закладанню у місцевий резерв для запобігання і ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій у Грушівській  сільській раді, з наступним затвердженням на сесії.
  3. Координацію за виконанням заходів Програми, ефективним та цільовим використанням коштів їх виконавцями здійснює виконавчий комітет Грушівської сільської ради, контроль – постійна комісія сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО

Додатки :

ПОРЯДОК
ПРОГРАМА