1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 336
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Топчій Лідії Тимофіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Відповідно до статей 12, 118, 122, 186 Земельного кодексу України, статей 25, 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом статті 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Топчій Лідії Тимофіївні про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛ

  1. Дати громадянці Топчій Лідії Тимофіївні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,09 га, за адресою: вул. Шевченко, 2, с. Гранітне, Криворізький район, Дніпропетровська область.
  2. Громадянці Топчій Лідії Тимофіївні впродовж двох років з дати прийняття цього рішення розробити технічну документацію та подати до Грушівської сільської ради на затвердження.
  3. В разі невиконання пункту 2 рішення втрачає чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин  та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО