1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 339
Про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку за адресою с-ще Гранітне, вул. Центральна, Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до ст. 12, 93, 123, 124, 134, 186 Земельного кодексу України, статті 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву фахівця з оренди ТОВ «ЮТК» Топтуна Сергія, який діє у відповідності до довіреності, виданої приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу 29.07.2022 року серія НРС 655679, про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку за адресою с-ще Гранітне, вул. Центральна, Грушівська сільська рада:

ВИРІШИЛ

  1. Затвердити «Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку (код згідно КВЦПЗ – 13.03) с-ще Гранітне, вул. Центральна, Криворізького району, Дніпропетровської області» розроблений ТОВ «ЕКСПЕРТ-ГРУП».
  2. Надати ТОВ «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ» земельну ділянку площею 0,0027 га (кадастровий номер 1220384400:03:001:0003), що розташована в межах населеного пункту с-ще Гранітне, Криворізького району, Дніпропетровської області в оренду за цільовим призначенням 13.03 для розміщення та експлуатації інших технічних засобів.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ»:

3.1. Укласти з Грушівської сільською радою у встановленому порядку договір оренди землі.

3.2. Провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою на підставі укладеного договору оренди, згідно з вимогами Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог чинного земельного законодавства України.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію Грушівської сільської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО