1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
17.12.2019 с. Грушівка № 342/XXХ-VII
« Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність фізичній особі для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)»

Розглянувши заяву фізичної особи Цепеняк Івана Михайловича
про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) , керуючись ч. 1,2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12,40,810118,121 Земельного Кодексу України « Про землеустрій» ч.1,2,4,ст.8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Грушівська сільська рада

                                        ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити фізичній особі  Цепеняк Івану Михайловичу  розробити проект  землеустрою,  щодо  відведення  земельної    ділянки , з  метою передачі її у  приватну власність , для  будівництва  та  обслуговування житлового будинку , господарських будівель та споруд   (   присадибна ділянка) по вулиці Сонячна, будинок 17  в с. Грушівка Апостолівського району, Дніпропетровської області , орієнтованою площею до 0,2500 га.

 

  1. Рекомендувати фізичній особі Цепеняк Івану Михайловичу укласти   договір   зі   спеціалізованою   проектною   організацією  на  підготовку матеріалів із землеустрою на дану земельну ділянку .

 

  1. Фізичній особі  Цепеняк   Івану    Михайловичу на протязі 1  року з дати  винесення  рішення  розробити  проект  землеустрою та передати до  Грушівської   сільської    ради   для   затвердження .  У  разі  ,  якщо протягом   встановленого   строку   землевпорядну   документацію    не подано на затвердження до Грушівської  сільської   ради, дане рішення про надання дозволу на його розробку вважається анульованим.
  1. Контроль за виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко