1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
15.03.2023 с. Грушівка № 343
Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Грушівської сільської ради (дитячий садок «Сонечко»)

Керуючись ст.ст.12, 83 Земельного Кодексу України, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши матеріали технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (дитячий садок «Сонечко») в с. Токівське, вул. Верхня, 44, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Грушівська сільська рада (дитячий садок «Сонечко») для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: с. Токівське, вул. Верхня, 44, Криворізький район, Дніпропетровська область» розроблену ФОП Білоконь О. О.
  2. Передати в постійне користування дитячому садку «Сонечко» земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за адресою: с. Токівське, вул. Верхня, 44, Криворізький район, Дніпропетровська область кадастровий номер 1220389300:03:003:0065, площею 0,6451 га.
  3. Зобов’язати керівника дитячого садка «Сонечко» оформити право постійного користування земельною ділянкою.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію Грушівської сільської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО