1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.05.2023 с. Грушівка № 362
«Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище)»

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою впорядкування місць знешкодження та утилізації відходів на території Грушівської сільської ради, відповідно до ст. 12, 118 Земельного Кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про відходи», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

 

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ділянки орієнтовною площею 5,0 га з земельного масиву кадастровий номер 1220384400:01:002:0073, для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище), на території Грушівської сільської ради Криворізького району, Дніпропетровської області.
  2. Визначити замовником проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаного в п. 1 даного рішення Грушівську сільську раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію Грушівської сільської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО