1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.05.2023 с. Грушівка № 363
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГРАНУМ»

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,20,22,83,92,123,186 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву ТОВ «Виробничо-Комерційне підприємство «Гранум» та копії право установчих документів на розташоване на земельній ділянці нерухоме майно, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Надати дозвіл ТОВ «Виробничо-Комерційне підприємство «Гранум» на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності площею 4,2300 га, кадастровим номером 1220389300:01:002:0052, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02), вид використання – для розробки Токівського родовища гранітів південно-західної частини ділянки «Водопад». Змінити цільове призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ-11.02) на цільове призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ-11.01) на території Грушівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області.
  2. ТОВ «Виробничо-Комерційне підприємство «Гранум» подати проект землеустрою щодо зміни цільового призначення на затвердження до Грушівської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО