1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13.02.2020 с. Грушівка № 364/XXХІ-VII
Про надання дозволу на виділення в натурі ( на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) на території Грушівської сільської ради

Розглянувши заяву громадянки Нечепорук Ірини Олександрівни про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки паю на території Грушівської сільської ради (колишня Токівська сільська рада , КСП «Відгодівельний» , враховуючи сертифікат про право на земельну частку (пай) зареєстрований 10 червня 1997 року у Книзі реєстрації сертифікатів на право на земельну частку ( пай) №078 серія ДП №0101816, керуючись ст.ст. 12,81 Земельного кодексу України , ст. 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про Державний земельний кадастр» , Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» , Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл фізичній особі  Нечепорук Ірині Олександрівні  на виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки паю на території Грушівської сільської ради (колишня Токівська сільська рада , КСП «Відгодівельний») згідно сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ДП № 0101816, та схеми роз-поділу земельних часток (паїв) на території Грушівської сільської ради у розмірі 5,9798 га.
  2. Рекомендувати фізичній особі Нечепорук Ірині Олександрівні укласти договір зі  спеціалізованою   проектною  організацією  на підготовку  матеріалів із  землеустрою  на   дану  земельну   ділянку.
  3. Фізичній особі Нечепорук Ірині Олександрівні на протязі 1 року з дати винесення рішення  розробити технічну документацію із  землеустрою  та передати до  Грушівської  сільської ради  для  затвердження . У разі ,  якщо протягом  встановленого  строку  виготовлену   землевпорядну документацію  не  надано на затвердження до Грушівської сільської ради ,  дане  рішення  вважається анульованим.

4.Контроль  за виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко