1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.12.2020 с. Грушівка № 37/ІІІ-VIIІ
Про затвердження Порядку надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.

Відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », враховуючи значний обсяг заяв громадян та беручи до уваги рекомендації постійної комісії з земельних відносин та охорони природного середовища, будівництва та благоустрою, попередньо заслухавши та обговоривши Порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, використання їх за цільовим призначенням, забезпечення доцільного, економічного та ефективного використання і розпорядження землями, задоволення потреб громади та справедливої реалізації прав громадян на отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА :

 

  1. Затвердити Порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області ( додається ).
  2. Дане рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення на офіційному сайті Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
  3. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього           середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко