1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13.02.2020 с. Грушівка № 375-3/XXХІ-VII
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність фізичній особі для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області

Розглянувши заяву фізичної особи – учасника антитерористичної операції Гнатенко Володимира Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району , Дніпропетровської області , з метою реалізації права особами на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (учасниками антитерористичної операції) на першочергове отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів , керуючись ч. 1,2 ст.6 та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , статтями 12, 118, 121 Земельного Кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити громадянину Гнатенко Володимиру Олександровичу у надані дозволу на розробку проекту землеустрою  , щодо  відведення  земельної ділянки комунальної власності , з метою передачі її  у приватну власність , для  ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району, Дніпропетровської області за межами населеного пункту  орієнтованою площею до 2,0000 га , оскільки незатребуваних земельних ділянок на території Грушівської ОТГ в наявності не має.
  2. Зарезервувати за громадянином Гнатенко Володимиром Олександровичем , як за учасником бойових дій , першочергове право на одержання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської ради .
  3. Контроль за виконанням рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
В.о. сільського голови Ю. М. Мирошниченко