1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.12.2020 с. Грушівка № 41/ІІІ-VIIІ
Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її у власність Білокрис Аліму Івановичу, Білокрис Антону Алімовичу, Білокрис Сергію Алімовичу, Білокрис Тетяні Леонідівні, Білокрис Юлії Володимирівні, Злобинець Валентині Миколаївні, Злобинець Віктору Федотовичу для ведення особистого селянського господарства; Жовклому Михайлу Івановичу, Цепеняк Івану Михайловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області .

Розглянувши заяви фізичних осіб: Білокрис Аліма Івановича, Білокрис Антона Алімовича, Білокрис Сергія Алімовича, Білокрис Тетяни Леонідівни, Білокрис Юлії Володимирівни, Злобинець Валентини Миколаївни, Злобинець Віктора Федотовича про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства, Жовклого Михайла Івановича, Цепеняк Івана Михайловича, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка) на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області ( згідно доданої схеми розміщення земельної ділянки), керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження КМУ № 60-р від 31.01.2018 року « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» Грушівська сільська рада Апостолівського району Дніпропетровської області

ВИРІШИЛА :

 1. Затвердити фізичній   особі Білокрис Аліму Івановичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Білокрис Аліму Івановичу у власність земельну ділянку загальною площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3.  Фізичній  особі  Білокрис  Аліму Івановичу використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити фізичній особі  Білокрис Антону Алімовичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0077.
 2. Надати Білокрис Антону Алімовичу у власність земельну ділянку загальною площею 0,8701 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній  особі  Білокрис Антону Алімовичу використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити фізичній особі Білокрис Сергію Алімовичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Білокрис Сергію Алімовичу у власність земельну ділянку загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній  особі  Білокрис  Сергію Алімовичу використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити фізичній особі Білокрис Тетяні Леонідівні проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Білокрис Тетяні Леонідівні у власність земельну ділянку загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній особі  Білокрис  Тетяні Леонідівні використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити фізичній особі Білокрис Юлії Володимирівні проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Білокрис Юлії Володимирівні у власність земельну ділянку загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній  особі  Білокрис Юлії Володимирівні використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити Злобинець Валентині Миколаївні проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Злобинець Валентині Миколаївні у власність земельну ділянку загальною площею 1,5000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського  району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній  особі  Злобинець Валентині Миколаївні використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Затвердити фізичній   особі Злобинець Віктору Федотовичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі її  у власність, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної громади Апостолівського району Дніпропетровської області за рахунок земель комунальної власності земельного масиву з кадастровим номером 1220384400:01:002:0065.
 2. Надати Злобинець Віктору Федотовичу у власність земельну ділянку загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області.
 3. Фізичній  особі  Злобинець Віктору Федотовичу використовувати земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства та за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

 

22.Затвердити  фізичній  особі  Жовклому Михайлу Івановичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) розташованої за адресою с. Грушівка вул. Шосейна, 3,  Апостолівського  району, Дніпропетровської  області , кадастровий номер 1220384400:02:002:0427 ,  площею 0,2500 га .

 1. Передати у власність Жовклого Михайла Івановича земельну ділянку площею 0,2500 га розташовану в с. Грушівка вул. Шосейна, 3, Апостолівського району Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220384400:02:002:0427, цільове призначення 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка ).

 

 1. Затвердити фізичній особі  Цепеняк Івану Михайловичу проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) розташованої за адресою с. Грушівка вул. Сонячна, 17,  Апостолівського  району, Дніпропетровської  області , кадастровий номер 1220384400:02:001:0152 ,  площею 0,2500 га .
 2. Передати у власність Цепеняк Івану Михайловичу земельну ділянку площею 0,2500 га розташовану в с. Грушівка вул. Сонячна, 17, Апостолівського району Дніпропетровської області, кадастровий номер 1220384400:02:001:0152, цільове призначення 02.01 – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  ( присадибна ділянка ).

 

 1. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко