1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.11.2023 с. Грушівка № 434
«Про затвердження «Соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року у Грушівській територіальній громаді».

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про протидію торгівлі людьми»,Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми», «Кримінальний кодекс України», Конвенції Ради Європи про заходи щодо Протидії торгівлею людьми (2005 р.), враховуючи звернення відділу соціального захисту населення Грушівської сільської ради, висновки й рекомендації постійної комісії сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії - Зарецький С.А.) Грушівська сільська рада з метою створення дієвого механізму запобігання торгівлі людьми

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2025 року у Грушівській територіальній громаді  (далі – Програма), що додається.

 

  1. Відділу фінансів в процесі виконання сільського бюджету на 2024 рік та при формуванні на наступні роки передбачати в межах фінансових можливостей кошти для реалізації заходів даної Програми.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Голова комісії – Богомол Олександр Анатолійович.

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО