1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХVІІ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14.11.2023 с. Грушівка № 437
«Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань Грушівському сільському голові Мариненку С.В.»

На виконання вимог Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись підпунктом 3 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату, органів виконавчої влади, суддів та інших органів», розглянувши заяву Грушівського сільського голови Мариненка С.В. від 14.11.2023 року зареєстровану за №0000 щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Надати Мариненку Сергію Володимировичу, Грушівському сільському голові, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

  1. Головному бухгалтеру Грушівської сільської ради зробити нарахування матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.

 

  1. Контроль за виконанням   даного  рішення  покласти  на депутатську  комісію з питань планування, фінансування, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської  ради.
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО