1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18.12.2023 с. Грушівка № 446
Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки у розмірі земельної частки (паю) площею 5,2535 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі її у власність громадянці Середі Олесі Петрівні на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Відповідно до статей 12, 22, 79-1, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», статей 3, 5, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних часток власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву громадянки Середи Олесі Петрівни, 05 травня 1980 р.н. (зареєстрована та проживає в с. Грушівка, Криворізького району, Дніпропетровської області, по вул.. Шосейна, 15) про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки паю у розмірі земельної частки (паю) на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області для передачі її у власність, Свідоцтва про право на спадщину за заповітом, видане приватним нотаріусом Криворізького районного нотаріального округу, Дніпропетровської області Богомоловим В.І. від 17 жовтня 2023 року, спадкова справа №149/2018, зареєстровано в реєстрі за № 1700, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Виділити в натурі (на місцевості) земельну ділянку у розмірі земельної частки (паю) орієнтовною площею 5,2535 умовних кадастрових гектар для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно до сертифікату на право на земельну частку (пай) від 28 січня 2000 року ДП № 0304528 із земель колективної власності колишнього КСП ім. Ілліча на території Грушівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області для передачі їх у власність громадянці Середі Олесі Петрівні 05 травня 1980 р.н. (зареєстрована та проживає в с. Грушівка, Криворізького району, Дніпропетровської області, по вул.. Шосейна, 15).
  2. Громадянці Середі Олесі Петрівні замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та подати її до Грушівської сільської ради на затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО