1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XХІХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
18.12.2023 с. Грушівка № 449
Про затвердження «Соціальної програми розвитку сімейної та гендерної політики у Грушівській територіальній громаді на 2024 – 2027 роки».

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, Сімейного кодексу України, з метою створення соціальних та економічних умов для належного функціонування та розвитку сім’ї як основи суспільства, забезпечення виконання сім’єю її основних функцій, утвердження рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, враховуючи висновки й рекомендації постійної комісії Грушівської сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури , спорту та соціального захисту населення , Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Затвердити «Соціальну програму розвитку сімейної та гендерної політики у Грушівській територіальній громаді на 2024 – 2027 роки (далі – Програма, додається).
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на Відділ соціального захисту населення Грушівської сільської ради , контроль – на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури , спорту та соціального захисту населення.
  3. Відділу фінансів  в процесі виконання сільського бюджету на 2024 рік та при формуванні на наступні роки передбачати в межах фінансових можливостей кошти для реалізації заходів  даної Програми. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку.
  4. Інспектору відділу освіти ,культури, молоді та спорту виконавчого комітету Грушівської сільської ради Сидоренко Л.В. інформувати департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації про хід виконання  плану завдань  і заходів «Регіональної цільової соціальної програми розвитку сімейної та гендерної політики у Дніпропетровській області на 2023 − 2027 роки» у закладах освіти  Грушівської  сільської ради , щоквартально .
  5. Інспектору відділу освіти ,культури, молоді  та спорту виконавчого комітету Грушівської  сільської ради Сидоренко Л.В.  висвітлювати в засобах масової  інформації , на офіційних веб-сайтах  закладів, сторінках у соціальних мережах хід  виконання  плану завдань  і заходів «Регіональної цільової соціальної програми розвитку сімейної та гендерної політики у Дніпропетровській області на 2023 − 2027 роки» у закладах освіти  Грушівської  сільської ради .
Грушівський сільський голова Сергій МАРИНЕНКО