1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.02.2021 с. Грушівка № 57
Про продовження терміну дії рішення № 367 тридцять першої сесії VII скликання від 13 лютого 2020 року « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність фізичній особі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка )

Відповідно до ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України , розглянувши заяву громадянина Гужви Олександра Володимировича з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства та додані документи Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продовжити термін дії рішення № 367/XXXIVII від 13 лютого 2020 року для виготовлення проекту землеустрою та його затвердження. 
  2. Громадянину Гужві  Олександру Володимировичу на протязі 1 року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати  до Грушівської сільської ради для затвердження. У разі, якщо протягом встановленого строку землевпорядну документацію не подано на її розробку та затвердження, рішення вважається анульованим.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко