1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.02.2021 с. Грушівка № 61
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 0,05 га у власність для ведення комерційної діяльності, а саме торгівлі громадянці Метельській Анні Сергіївні за адресою: вулиця Козацька, будинок № 40, село Грушівка Апостолівського району Дніпропетровської області

Керуючись Конституцією України, ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву громадянки Метельської Анни Сергіївни, додані копії правоустановчих документів та враховуючи висновки постійної комісії сільської ради з земельних питань, екології та охорони навколишнього середовища, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 0,05 га у власність для ведення комерційної діяльності, а саме торгівлі громадянці Метельській Анні Сергіївні за адресою: вулиця Козацька, будинок № 40, село Грушівка, Апостолівського району, Дніпропетровської області.
  2. Громадянці Метельській Анні Сергіївні замовити розроблення проекту землеустрою в організації, яка має дозвільні документи на виконання таких робіт та подати проект землеустрою на затвердження.
  3.  Для замовлення розроблення проекту землеустрою громадянці Метельській Анні Сергіївні надати копію рішення та викопіювання місцезнаходження  земельної ділянки.
  4. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко