1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.02.2021 с. Грушівка № 63
Про надання дозволу на поділ та розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельних часток ( паю) членам селянського (фермерського) господарства СФГ « Олімп », для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, що знаходяться у постійному користуванні в межах території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області

Розглянувши заяви членів селянського ( фермерського ) господарства СФГ «Олімп» Логвин Олексія Олеговича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності , що знаходяться у постійному користуванні в межах території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, за рахунок земель фермерського господарства « Олімп » загальною площею 15,3998 га, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 12, 32, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 7 Закону України « Про фермерське господарство», ст. 32 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на поділ земельної ділянки з кадастровим номером 1220389300:01:001:0014, загальною площею 15,3998 га, наданої Логвин Олегу Івановичу для ведення селянського (фермерського) господарства згідно з Державним актом на право постійного користування землею серія ДП АП № 000017, виданого 21 лютого 1994 року, з метою розпаювання.
  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі та по вартості рівну середньому земельному паю 6,47 по колишній Токівській сільській раді (КСП «Токівське» – 8,14 середніх умовних гектарів), члену   селянського  ( фермерського ) господарства СФГ « Олімп » Логвин Олексію Олеговичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського  призначення комунальної власності, що перебуває у постійному користуванні, на підставі державного акту на право постійного користування землею серія ДП АП № 000017, зареєстрованого в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 250  від 21 лютого 1994 року, в межах території Грушівської сільської ради  Дніпропетровської області.
  3. Членам селянського ( фермерського) господарства СФГ « Олімп » замовити у землевпорядній організації проект землеустрою та подати на затвердження сільській раді.
  4. Контроль  за  виконанням даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питання земельних відносин  та охорони навколишнього середовища, планування  території, будівництва, благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та інфраструктури.
Сільський голова С. В. Мариненко