1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
IV СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
11.02.2021 с. Грушівка № 66
Про списання майна установ Виконавчого комітету Грушівської сільської ради, які належать до об’єктів основних засобів

Керуючись постановою КМУ від 08.11.2007 № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності»4, враховуючі вимоги інших нормативно-правових актів, які містять норми щодо списання майна, зокрема, наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 № 879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань»6, , наказу Міністерства фінансів України від 13.09.2016 № 818 «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання», також подання керівників установ громади на списання морально чи фізично зношеного , непридатного для подальшого використання, зламаного ( ремонт якого не є доцільним) майна

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити  списання   морально чи фізично зношеного, непридатного для подальшого використання, зламане ( ремонт якого не є доцільним) майно установ Грушівської сільської ради згідно інвентарним описам установ,  які є Додатком 1 до даного рішення та є його невід’ємною частиною.
  2. Бухгалтеру Губа О.О. підготувати документи на списання вище зазначеного майна  ( в тому числі  укладання угоди з  підприємством, яке займається   питаннями   утилізації  і первинної обробки списаного і непридатного до експлуатації електрообладнання та оргтехніки)
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Грушівського сільського голову С.В. Мариненко
Сільський голова С. В. Мариненко