1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 77
Про внесення змін щодо ставок земельного податку

Керуючись п. 35 ч. 1 ст. 26, ст. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та платою за землю», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, сесія Грушівської сільської ради:

ВИРІШИЛА

  1. Внести зміни у додаток № 8 «Ставки земельного податку» до рішення сесії Грушівської сільської ради № 401/XXXIII-VII від 04 червня 2020 року, а саме у п.п. 12.01 «Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту» в колонках під назвою «Ставки податку (відсотків від нормативно-грошової оцінки)» замінити цифри «6» на цифри «3».

 

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища.

Сільський голова С. В. Мариненко