1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 83
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гапон Наталі Володимирівні для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області

Розглянувши заяву Гапон Наталі Володимирівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади , Дніпропетровської області
( згідно доданої схеми розміщення земельної ділянки), керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 81,116, 118,121 Земельного кодексу України, розпорядженням КМУ №60-р від 31.01.2018 року « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

1. Надати  дозвіл громадянці  Гапон Наталі Володимирівні,  на розробку   проекту   землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки та передачі  її у  власність , для  ведення особистого селянського господарства   на   території  Грушівської  сільської  об’єднаної  громади,  Дніпропетровської площею 0,5536 га в межах села Грушівка.

  1. Рекомендувати громадянці Гапон Наталі Володимирівні  укласти    договір   зі    спеціалізованою    проектною     організацією      на    підготовку матеріалів  із  землеустрою   на   дану   земельну   ділянку .
  2. Громадянці Гапон Наталі Володимирівні на протязі 1 року з дати  винесення  рішення  розробити   проект  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати  до  Грушівської   сільської  ради  для   затвердження .

У разі  , якщо   протягом   встановленого   строку   землевпорядну     документацію   не  подано   на затвердження до Грушівської  сільської ради, дане рішення   про надання дозволу на його розробку вважається анульованим.

4.  Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, надіслати письмові роз’яснення.

Сільський голова С. В. Мариненко