1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 86
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Варавіну Вячеславу Леонідовичу для ведення особистого сільського господарства на території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області площею 0,5000 га

Розглянувши заяву Варавіна Вячеслава Леонідовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться біля будинку 23а по вул. Соборна території Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , ст.ст. 81,116, 118,121 Земельного кодексу України, розпорядженням КМУ №60-р від 31.01.2018 року « Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Надати дозвіл гр. Варавіну Вячеславу Леонідовичу   на розробку   проекту   землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки та передачі  її у  власність , для  ведення особистого селянського господарства, що знаходиться біля будинку 23а по вул. Соборна  на   території  Грушівської  сільської  об’єднаної  громади,   Дніпропетровської площею 0,5000 га.

 

  1. Рекомендувати Варавіну Вячеславу Леонідовичу скласти договір зі спеціалізованою проектною організацією на підготовку матеріалів із землеустрою на дану земельну ділянку.

 

  1. Варавіну Вячеславу Леонідовичу на протязі 1 року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати до Грушівської сільської ради для затвердження. У разі, якщо протягом встановленого строку землевпорядну документацію не подано на її розробку та затвердження, рішення вважається анульованим.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Сільський голова С. В. Мариненко