1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 90
Про продовження терміну дії рішення № 339/ХХХ-VІІ тридцятої сесії VII скликання від 17.12.2019 року « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність фізичній особі для ведення особистого селянського господарства на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Апостолівського району Дніпропетровської області

Відповідно до ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України , розглянувши заяву громадянина Теплякова Ігоря Анатолійовича, з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства та додані документи Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Продовжити термін дії рішення № 339/ХХХ-VІІ від 17.12.2019 року для виготовлення проекту землеустрою та його затвердження.
  2. Фізичній особі Теплякову Ігорю Анатолійовичу на протязі 1 року з дати винесення рішення розробити проект землеустрою та передати  до Грушівської сільської ради для затвердження. У разі, якщо протягом встановленого строку землевпорядну документацію не подано на його розробку рішення вважається анульованим.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Грушівської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко