1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 92
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у власність фізичній особі Шапірову Петру Федоровичу, с. Грушівка, вул. Зелена, 46, площею 0,21 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області

Розглянувши заяву фізичної особи Шапірова Петра Федоровича, про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Грушівської сільської об’єднаної територіальної громади, Дніпропетровської області, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням КМУ № 60-р від 31.01.2018 року «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Надати  дозвіл  фізичній   особі Шапірову Петру Федоровичу на  розробку   проекту землеустрою щодо   відведення  земельної  ділянки , для   будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку,  господарських  будівель  і  споруд на   території  Грушівської  сільської  об’єднаної  громади ,  Дніпропетровської області за  адресою  с. Грушівка, вул. Зелена, 46, площею  0,21 га.
  2. Рекомендувати фізичній особі Шапірову Петру Федоровичу  укласти   договір   зі   спеціалізованою   проектною   організацією   на   підготовку матеріалів  із  землеустрою  на  дану  земельну  ділянку .
  3. Фізичній особі   Шапірову Петру Федоровичу,   на  протязі 1  року з  дати  винесення  рішення розробити проект землеустрою та передати до  Грушівської  сільської  ради  для  затвердження. У разі , якщо протягом   встановленого    строку    землевпорядну   документацію  не  подано  на затвердження до Грушівської  сільської ради, дане рішення про надання дозволу на його розробку вважається анульованим.
  4. Контроль за  виконанням  рішення  покласти  на  постійну  комісію Грушівської сільської  ради з питань  регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Сільський голова С. В. Мариненко