1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2021 с. Грушівка № 96
Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Грушівської сільської ради

Відповідно до частини 4 статті 122 та статті 117 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 15.10.2020 №449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин », постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2020 № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 709-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Дніпропетровської області» та Положення про Головне Управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, затвердженого наказом Держгеокадастру від 17.11.2016 № 308 (в новій редакції згідно з наказом Держгеокадастру від 20.02.2020 № 53) , Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Прийняти від Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області в комунальну    власність      Грушівської      сільської      об’єднаної   територіальної     громади   Дніпропетровської  області  в  особі   Грушівської    сільської    ради   Дніпропетровської   області за актом приймання-передачі земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної  власності   загальною  площею  7,2632 га   на  території Грушівської   сільської  ради  за межами  населених  пунктів  згідно з додатком до акта приймання-передачі .

На  використання  земельних  ділянок    встановлено  обмеження   та  право власності    обтяжено   правами    інших   осіб  згідно  з  додатком  до    акта приймання-передачі.

  1. Право власності на земельну ділянку, зазначену в додатку до акта приймання-передачі, виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлюється відповідно до Закону України «про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 

  1. Контроль за    виконанням    рішення   покласти   на    постійну   комісію    Грушівської сільської  ради  з земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва та благоустрою, житлово-комунального   господарства   комунальної власності  ,  промисловості  ,  підприємства  та  сфер  послуг .
Сільський голова С. В. Мариненко