1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
27.11.2017 с. Грушівка № 160/XVI – VІІ-2
«Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців»

З метою приведення в відповідність фіксованих ставок податків для фізичних осіб підприємців, враховуючи зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних відносин та надходжень у 2018 році, керуючись пунктами 3,4 Прикінцевих положень Закону України № 179/-VII від 20.12.2016 р., підпунктом 24 пункту 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України № 157/VII «Про добровільне об`єднання територіальних громад», сільська рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити фіксовану ставку єдиного податку для платників першої групи 10 (десять) відсотків (фіксована ставка) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого Законом України на 01 січня податкового (звітного) року.
  2. Встановити фіксовану ставку єдиного податку для платників другої групи 15 (п`ятнадцять) відсотків (фіксована ставка) до розміру мінімальної зароботної плати, встановленої Законм України на 01 січня податкового (звітного) року.
  3. Встановити пільгу по сплаті податку в розмірі 50 % від встановленої в пункті 2 рішення фіксованої ставки єдиного податку для новостворених фізичних осіб – підприємців. Термін дії пільги – один рік від дня реєстрації у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осб – підприємців.
  4. Вважати такими, що з 01.02.2018 року втратили чинність рішення сесій Грушівської,  VII  скликання за № 127 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців».
  5. Дане рішення згідно ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підлягає оприлюдненню.
  6. Прохати Апостолівське відділення Криворіжської ОДПІ ГУ ДФС в Дніпропетровській області провести відповідні зміни шляхом внесення змін в свідоцтвах платників єдиного податку та в нарахуваннях податків на послідуючий період.
  7. Конторль за виконанням даного рішення сесії покласти на постійну депутатську комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

 

Податки затвердженні на рівні податків 2017 року з урахуванням індексу інфляції.

Сільський голова Попельнюк В. О.

Додатки :

Додаток до Рішення за підписом сільського голови