1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XVIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.12.2017 с. Грушівка № 167/XVIІ – VІІ-2.2
"Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях населених пунктів громади."

Відповідно до ст.152, ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою підтримання належного санітарного, естетичного стану, дотримання тиші, громадського порядку в населених пунктах громади сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  Правила благоустрою території населених пунктів Грушівської сільської ради : с.Грушівка, с.Усть-Кам’янка, сел-ще Гранітне, сел-ще Токівське, сел-ще Тік, с.Червоний Тік, с-ще Червоний Запорожець. (Додаток №1)
  1. Виконкому сільської ради:

         2.1. Забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті сільської ради;

         2.2. Довести дане рішення в друкованому вигляді до всіх підприємств, установ та організацій громади;

         2.3. Вживати необхідні заходи щодо додержання юридичними та фізичними особами даних Правил.

  1. Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення:

         3.1. Уповноважити посадових осіб апарату виконкому сільської ради:

– землевпорядника Єтчу Надію Миколаївну,

– спеціаліста з комунальних питань Приходько Артема Юрійовича,

– керівників підприємств комунальної сфери відповідно до п. 2 ст.255 Кодексу України  про  адміністративні  правопорушення складати    протоколи    про   адміністративні  правопорушення з  виявлених  порушень  Правил благоустрою  території  населених пунктів Грушівської сільської ради та надсилати їх відповідно до ст. 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення органові,  уповноваженому  розглядати  справу  про адміністративне правопорушення.

         3.2. Співробітники органів внутрішніх справ відповідно до абзацу першого п. 1 ст.  255 Кодексу України про  адміністративні  правопорушення складають    протоколи    про   адміністративні  правопорушення з  виявлених  порушень  Правил благоустрою у  населених пунктах   та надсилають їх відповідно до ст. 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення органові,  уповноваженому  розглядати  справу  про адміністративне правопорушення.

  1. Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
  2.  Дія цього рішення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться в межах Грушівської сільської ради, а також громадян.
  3. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради ради з питань забезпечення законності та правопорядку.

Сільський голова Попельнюк В. О.

Додатки :

Правила благоустрою території населених пунктів Грушівської сільської ради с.Грушівка, с.Усть-Кам'янка, сел-ще Гранітне
Додаток до рішення за підписом сільського голови