1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13.09.2018 с. Грушівка № 199/XXІ – VІІ-1.2
«Про внесення змін в назви дошкільних навчальних закладів Грушівської сільської ради в зв’язку з введенням в дію Закону України «Про освіту» в частині 4 Дошкільна освіта № 2145- VIII від 05.09.2017 року»

Відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 року № 2145-VIII, Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 року № 651-ХІV, Кодексу Законів пр. працю в Україні, Постанови Кабінету Міністрів України від 05 вересня 1194 року № 228 «Про порядок створення, реорганізацію і ліквідацію навчально – виховних закладів, враховуючи рекомендації та подання депутатських комісій з питань планування, фінансування , бюджету соціально – економічного розвитку та комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення, врахувавши висновки комісій з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якості освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі та раціонального використання бюджетних коштів вважаю за необхідним провести слідуючи заходи.
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 05.02.2015 року №157-VІІ «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1.  Реорганізувати Токівський ДНЗ «Сонечко», шляхом перетворення в Токівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Грушівської сільської ради.
  2. Завідуючий дошкільного навчального закладу Молокопой Т.В., підготувати внесення змін в Статути дошкільних закладів та подати відділу освіти для внесення проекту рішення на затвердження сесії сільської ради.
  3. Відділу освіти виконкому Плахоті І.В. підготувати проект рішення про зміну назв закладів дошкільної освіти, внести зміни в Статути закладів та провести реєстрацію відповідних змін у Держреєстратора.
  4. Контроль за виконанням даного рішення сесії покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

 

 

Сільський голова Попельнюк В. О.