1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
13.09.2018 с. Грушівка № 203/XXІ – VІІ-5.3
"Про роботу адміністративної комісії Грушівської сільської ради за вісім місяців 2018 року та внесення змін в склад комісії"

Розглянувши роботу адміністративної комісії створеної на основі рішення № 63/VII-1 п’ятої сесії сьомого скликання Грушівської сільської ради, заслухавши пропозиції депутатів, керуючись Законом України № 157/VI «Про добровільне об`єднання територіальних громад», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» в зв’язку з передачею делегованих повноважень по постановці та зняттю з обліку громадян за місцем реєстрації проживання та окремі питання міграційної служби, також для вирішення питань прийняття засобів реагування на порушення випадків правопорушень громадянами, на виконання правил та санітарних норм ігнорування вимог боротьби з карантинними рослинами, порушеннями правил забудови та облаштування несанкціонованих сміттєзвалищ та порушення ст.163 п.1 Земельного Кодексу України «Добросусідство» для оперативного реагування та складення попереджень, протоколів та накладенням штрафів, згідно діючого законодавства, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Признати роботу адміністративної комісії Грушівської сільської ради під головуванням депутата округу №2 Богомола Олександра Анатолійовича за вісім місяців 2018 року незадовільною.
  2. Головою адміністративної комісії Грушівської сільської ради призначити депутата округу № 22 Новохатько Миколу Миколайовича.
  3. Голові адміністративної комісії Новохатько Миколі Миколайовичу розглянути та винести на наступну сесію кандидатури членів нової комісії для затвердження.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова Попельнюк В. О.