1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 211/XXІ – VІІ
"Про припинення діяльності шляхом ліквідації юридичної особи комунальний заклад Підстепнянська ЗШ І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області".

З метою забезпечення підвищення якісної освіти, економічної ефективності функціонування навчальних закладів сільської ради, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства, через недостатню наповнюваність класів КЗ "Підстепнянська ЗШ І ступеня" в закладі функціонують 3 класи, проти чотирьох за потужністю, середня наповнюваність класів 4,34 учнів, всього в школі навчається 13 учнів проти нормованих 30 учнів.
Затрати на утримання одного учня в школі за 2018 рік складають 66,250 гривень, при утриманні учнів в Грушівській ЗШ І-ІІІ ступенів складає 23,559 гривень. Враховуючи вимоги статті 7 Бюджетного Кодексу України щодо цільового використання бюджетних коштів, зокрема освітньої субвенції на затвердження педагогічної діяльності закладу, відповідно до статей 25, 66, 80 Закону України "Про освіту", статті 16 Закону України "Про дошкільну освіту", керуючись статтями 104, 105, 110 Цивільного Кодексу України, статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – комунальний заклад “Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня” Грушівської сільської ради код ЄДРПОУ 33557152 за юридичною адресою: 53855, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с-ще Гранітне, вул. Центральна, 15.
  2. Визначити місцезнаходження навчання учнів Підстепнянської ЗШ І ступеня в Грушівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів код ЄДРПОУ 20291979, юридична адреса: 53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, село Грушівка, вул. Садова, 22.
  3. Створити комісію з ліквідації КЗ Підстепнянська ЗШ І ступеня у складі згідно з додатком 1 (далі ліквідаційна комісія).
  4. Ліквідаційні комісії:
  • В установленому порядку письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхіднідокументи для внесення до Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємств відповідних записів.
  • Затвердити здійснення усіх організаційно – правових заходів, пов’язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.
  • Подати в установленому порядку на затвердження Грушівській сільській раді ліквідаційний баланс.
  • Передати документацію, що підлягає довгостроковому зберіганню до архівного відділу виконкому Грушівської сільської ради.

5. Голові ліквідаційної комісії Павленко С.О. подати інформацію до Грушівської сільської ради щодо виконання рішення у місячний термін після завершення процедури ліквідації.

6. Директору КЗ “Підстепнянська ЗШ І ступеня” Сидоренко Ларисі Володимирівні передати особові справи учнів школи, унаочнення, обладнання, навчальний матеріал, електронні засоби забезпечення виховного процесу, меблі та інвертар директору Грушівської ЗШ І-ІІІ ступенів Юртаєвій Галині Романівни.

7. Установити, що вимоги кредиторів приймаються в срок не менше двох місяців з дня оприлюднення даного рішення про припинення діяльності комунального закладу Підстепнянська ЗШ І ступеня Грушівської сільської ради, але не пізніше 01 вересня 2019 року.

8. Директору КЗ “Підстепнянська ЗШ І ступеня” Грушівської сільської ради Сидоренко Л.В. попередити працівників про ліквідацію закладу з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

9. Доручити керівнику відділу освіти виконавчого комітету Грушівської сільської ради Плахоті І.В. забезпечити проведення ліквідації комунального закладу Підстепнянська ЗШ І ступеня відповідно до норм чинного законодавства України.

10. Головному бухгалтеру виконавчого комітету Ганжі О.А. передбачити кошти для проведення процедури ліквідації КЗ “Підстепнянська ЗШ І ступеня”.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова Ліванчук-Лігун І.Г.).

Сільський голова Попельнюк В. О.

Додатки :

Додаток № 1