1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 213/XXІ – VІІ-1.1
«Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади села Грушівка Грушівської сільської ради нерухомого майна, яке належить Король Світлані Володимирівні на праві приватної власності".

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" керуючись постановою КМУ від 19 жовтня 2016 року № 719, рішення виконавчого комітету Ленінської сільської ради від 05 жовтня 2015 року №25 "Про взяття на квартирний облік Король С.В. - дружину загиблого в зоні АТО воїна", заяви Король Світлани Володимирівни сільська рада

ВИРІШИЛА

  1.  Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади села Грушівка нерухоме майно, яке належить на праві приватної власності Король Світлані Володимирівні за адресою: с. Грушівка, вул. Фрунзе, 36, та передати його на балансоутримання в комунальне підприємство “Патріот”.
  2. Забезпечити в установленому порядку приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та надати до КП “Патріот” копію рішення та акт приймання-передачі.
  3. Вжити заходів щодо реєстрації права власності територіальної громади села Грушівка на майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови сільської ради Павленко С.О.
Сільський голова Попельнюк В. О.