1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 214/XXІ – VІІ-2
«Про затвердження калькуляцій на послуги, які надаються комунальними підприємствами "Вогник" та "Патріот" населенню громади на 2019 рік".

Керуючись п.2 статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання керівництва комунальних підприємств "Вогник" та "Патріот", щодо доцільності затвердження нових калькуляцій на технічне обслуговування та транспортування води, в зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до рівня 4173 гривен з 01.01.2019 року, та збільшення % ставки податків за використання водного середовища, податку на прибуток та наданні комунальними підприємствами розрахунки по ціноутворенню, сесія Грушівської сільської ради

ВИРІШИЛА

  1.  Калькуляції на технічне обслуговування та транспортування питної води для населення територіальної громади комунальним підприємством “Патріот” затвердити в такому розрізі:
  • вода по замінених нових лініях – 12.00 грн.;
  •  вода по старих лініях  – 14.00 грн.;
  • вода для бюджетних організацій та приватних підприємств – 13.00 грн..

2. Калькуляції на технічне обслуговування та транспортування питної води для населення територіальної громади комунальним підприємством “Вогник” затвердити в такому розрізі:

  • вода по замінених нових лініях – 14.00 грн.;
  • вода для бюджетних організацій – 14.25 грн.;
  • вода для інших підприємств та приватних підприємців – 18.60 грн..

3. Директорам комунальних підприємств “Патріот” та “Вогник” довести до відому та провести роз’яснювальну роботу між населенням територіальної громади.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг.

Сільський голова Попельнюк В. О.