1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 216/XXІ – VІІ-2
"Про внесення доповнень до перспективного плану соціально - економічного розвитку Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на 2018-2020 рр."

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", внесення доповнень до плану перспективного плану соціально - економічного розвитку Грушівської сільської ради Дніпропетровської області на 2018-2020 рр., Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

Включити до перспективного плану соціально-економічного розвитку інфраструктури Грушівської сільської ради Дніпропетровської області слідуючі пункти:

  1. Забезпечення утримання місцевого матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню відповідно до номенклатури.
  2. Відновлення працездатності джерел зовнішнього протипожежного водопостачання в населених пунктах (ремонт пожежних гідрантів, водонапірних веж).
  3. Впровадження місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації в населених пунктах громади.
  4. Контроль за належним утриманням та приведення в стан готовності захисних споруд цивільного захисту на території громади.
  5. Створення підрозділу місцевої пожежної охорони в с. Грушівка.
Сільський голова Попельнюк В. О.