1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 217/XXІ – VІІ-1
"Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час на території Грушівської сільської ради".

Керуючись статтею 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", ст. 15-1, 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", ст. 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", ст. 23 Закону України "Про національну міліцію", постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996р. №854 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями", керуючись ч. 1 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічній час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння, порушення тиші в нічний час, сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного).

1.1. На території Грушівської сільської ради у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства у період з 24-00 години до 08-00 години щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

1.2. У стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, які розташовані на відстані 100 метрів від встановлених споруд дошкільних навчальних та спортивних закладів.

2. Власникам об’єктів торгівлі забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, безалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у визначений цим рішенням час.

Сільський голова Попельнюк В. О.