1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20.12.2018 с. Грушівка № 217/XXІ – VІІ-6
"Про затвердження відповідальної особи за Дотримання норм ЗУ "Про Запобігання корупції".

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про запобігання корупції", постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 20013 року № 706 "Питання запобігання та виявлення корупції" (зі змінами) та з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії у виконавчому комітеті, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Грушівської сільської ради (для працюючих працівників та спеціалістів) спеціаліста ВОС та кадрових питань Картешеву Олену Ігорівну.
  2. Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції депутатського корпусу Грушівської сільської ради (для депутатів) комісію з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики (голова комісії Жигаревич Микола Павлович).
  3. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому комітеті Грушівської сільської ради згідно з додатком.
  4. Керівникам відокремлених структурних підрозділів Грушівської сільської ради, комунальних підприємств Грушівської сільської ради визначити уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Попельнюк В. О.