1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2019 с. Грушівка № 224/XXІІІ – VІІ-2.1
"Про припинення діяльності шляхом ліквідації юридичної особи комунальний заклад «Підстепнянська ЗШ І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області».

З метою забезпечення підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування навчальних закладів сільської ради, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства, через недостатню наповнюваність класів КЗ «Підстепнянська ЗШ І ступеня». В закладі функціонують 3 класи, проти чотирьох за потужністю, середня наповнюваність класів - 4,34 учнів, всього в школі навчається 13 учнів проти нормованих 30 учнів. Затрати на утримання одного учня в школі за 2018 рік складають 66,250 гривень, при утриманні учнів в Грушівській ЗШ І-ІІІ ступенів складає 23,559 гривень. Враховуючи вимоги статті 7 Бюджетного Кодексу України щодо цільового використання бюджетних коштів, зокрема освітньої субвенції на затвердження педагогічної діяльності закладу, відповідно до статей 25, 66, 80 Закону України «Про освіту», статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту, керуючись статтями 104, 105, 110 Цивільного Кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – комунального закладу «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» (код ЄДРПОУ 33557152) за юридичною адресою: 53855, Дніпропетровська область, Апостолівський район, с.Гранітне, вул. Центральна,15.
  2. Перевести учнів з КЗ «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» до КЗ «Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» (код ЄДРПОУ 20291979), юридична адреса: 53850, Дніпропетровська область, Апостолівський район, село Грушівка, вул. Садова, 22.
  3. Створити комісію з ліквідації КЗ «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» у складі згідно з додатком 1 (далі – ліквідаційна комісія).
  4. Ліквідаційній комісії:
    4.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідних записів.

4.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

4.3. Подати в установленому порядку на затвердження Грушівській сільській раді ліквідаційний баланс .

4.4. Передати документацію, що підлягає довгостроковому зберіганню до архівного відділу виконкому Грушівської сільської ради Дніпропетровської області.

5. Голові ліквідаційної комісії Павленко С.О. подати інформацію до Грушівської сільської ради щодо виконання рішення у місячний термін після завершення процедури ліквідації.

6. Директору КЗ «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» Сидоренко Ларисі Володимирівні передати особові справи учнів школи, унаочнення, обладнання, навчальний матеріал, електронні засоби забезпечення виховного процесу, меблі та інвентар директору КЗ «Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» Юртаєвій Галині Романівни.

7. Установити, що вимоги кредиторів приймаються в строк не менше двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи – комунальний заклад «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області», але не більше шести місяців з дня публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи.

8. Директору КЗ «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» Сидоренко Л.В. попередити працівників про ліквідацію закладу з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

9. Доручити керівнику відділу освіти виконавчого комітету Грушівської сільської ради Плахоті І.В. забезпечити проведення ліквідації комунального закладу «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області» відповідно до норм чинного законодавства України.

10. Головному бухгалтеру виконавчого комітету Ганжі О.А. передбачити кошти для проведення процедури ліквідації КЗ «Підстепнянська загальноосвітня школа І ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області».

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (голова комісії Ліванчук-Лігун І.Г.).

 

Сільський голова Попельнюк В. О.

Додатки :

Додаток № 1