1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22.03.2019 с. Грушівка № 226/XXІІІ – VІІ-1
"Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області».

Відповідно до статей 32, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Закону України "Про освіту", статті 26 Закону України "Про загальну середню освіту", наказу Міністерства освіти і науки України № 291 від 28.03.2018 "Про затвердження типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, з метою визначення загальних засад проведення конкурсу на посади керівників загальної середньої освіти, Грушівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грушівської сільської ради Дніпропетровської області, що додається.
  2. Грушівській сільській раді здійснювати призначення керівників закладів загальної середньої освіти відповідно до затвердженого Положення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення (Лівнчук-Лігун І.Г.)

 

 

Сільський голова Попельнюк В. О.

Додатки :

Додаток. Положення.
Додаток 1. Перелік питань.
Додаток 2. Зразок ситуаційного завдання