1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

 
УКРАЇНА
Грушівська сільська рада
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Дніпропетровської області
XXІV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
17.05.2019 с. Грушівка № 234/XXІV– VІІ
"Про внесення змін в склад постійних депутатських комісій Грушівської сільської ради Дніпропетровської області".

Згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", та рішення № 10/1-VII (1/10) від 02.11.2015 "Затвердження постійних комісій" Грушівської (Ленінської) сільської рвди Дніпропетровської області, Грушівська сільська рада:

ВИРІШИЛА

  1. Вивести з постійної депутатської комісії з питань планування, фінансування, бюджету та соціально-економічного розвитку депутата округу № 10 Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Шуль Миколу Миколайовича та ввести його в постійну депутатську комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  2. Вивести з постійної депутатської комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища депутата округу № 2 Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Богомола Олександра Анатолійовича та ввести його в постійну депутатську комісію з питань планування, фінансування, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  3. Вивести з постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємства та сфери послуг депутата округу № 18 Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Мирошниченко Юрія Миколайовича, та ввести в комісію депутата округу № 7 Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Босенко Наталію Олексіївну.
Сільський голова Попельнюк В. О.