1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Розпорядження №23/ О від 03 березня 2017 року

07.03.2017

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   
Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Розпорядження  

по Грушівській  сільській  раді

від  03  березня 2017 року

№ 23/ о

с. Грушівка
«Про призначення засідання Виконавчого комітету сільської ради».
НАКАЗУЮ:
п.1.  Призначити дату проведення чергового засідання виконавчого  комітету Грушівської сільської ради VII скликання на 10 березня 2017 року. 

п.2. Місце проведення приміщення виконавчого комітету, за адресою с. Грушівка, вул. Олександра Довженка буд. 16, початок роботи о 11.00.

п.3.  Перелік питань винесених на засідання виконавчого комітету згідно додатку № 1.

п.4.  Діловоду – архіваріусу Скрипніченко К.С. повідомити склад виконкому про дату та місце проведення засідання та розмістити відповідну інформацію на сайті ради.

Голова виконавчого комітету

Грушівської сільської ради:

В.О.Попельнюк
Додаток № 1

до Розпорядження № 23/о

від 03 березня 2017 року.

Перелік питань винесених на засідання виконавчого комітету Грушівської сільської ради VII скликання 10 березня 2017 року.
  1. Затвердження інвертарізаційної комісії по взяттю на облік та  списанню нерухомого майна на території Грушівської сільської ради.
  2. Присвоєння поштових адрес окремим будівлям та закладам на території сільської ради, які не мають нумерації чи помилково надана нумерація.
  3. Обговорення кандидатури на посаду художнього керівника інструментального ансамблю в ДК Грушівка для організації роботи з підготовки молодіжних та дитячих груп.
  4. Про надання дозволів на спил сухих дерев та порослі, які створюють небезпеку для вихованців шкіл та дитячих дошкільних закладів.
  5. Прийняття рішення придбання сценічних костюмів для дитячих колективів де є діти з незахищених верств населення, які бажають приймати участь в роботі художніх колективів.
  6. Про підтримку ініціативи ДТЕК «Дніпрообленерго», про акцію «Зелена територія» та проведення акції чисте довкілля на території Токівського водоспаду.
Голова виконкомуГрушівської сільської ради:                                                                        В.О. Попельнюк