1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Розпорядження № 40 / о

21.04.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А    Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Розпорядження  

по Грушівській  сільській  раді

від 19 квітня 2016  року

№ 40 / о

с. Грушівка
«Про проведення суботника з благоустрою населених пунктів та підтримання належного санітарного стану на території ради до травневих свят».
 
 1.  Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні  згідно доручення  голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 08.04.2016 року № 07-33/0/35-16 «Про проведення суботника з благоустрою з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані».п 1Провести суботник з благоустрою населених пунктів до травневих свят із залученням колективів підприємств, установ та організацій на території ради 23 квітня 2016 року, або в найближчий зручний для колективів день.

  п 2

  Депутатам ради, членам виконкому в округах, населених пунктах, організувати проведення днів благоустрою та днів чистоти з жителями та громадськими організаціями в термін до травневих свят.

  п 3

  Взяти участь в наведенні чистоти та благоустрою на закріплених територіях працівниками підрозділів виконкому та колективам установ та закладів, які перебувають в комунальній власності та в оперативному управлінні сільської ради на протязі всього літнього періоду, починаючи з 20 квітня 2016 року.

  п 4

  Провести збір інформації про хід та результати проведення робіт по благоустрою та санітарному стану територій на території ради до 01.05.2016 року.

  п 5

  Заступнику голови виконкому Павленко С.О. розмістити фотоматеріали роботи кращих колективів та приклади утримання зразкових територій на офіційному сайті ради з метою відзначення позитивних прикладів спільної роботи благоустрою та озеленення.

Сільський голова В.О.Попельнюк