1545

Урядова гаряча лінія

Грушівська громада

Дніпропетровської області

(05656) 57770

Телефон

Розпорядження № 74 / о від 16 серпня 2016 року

17.08.2016

gerb_black and white
УКРАЇНА
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Г Р У Ш І В С Ь К А   С І Л Ь С Ь К А   
Р А Д А
ДНІПОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Розпорядження  

по Грушівській  сільській  раді

від 16 серпня  2016  року

№ 74 / о

с. Грушівка
«Про підготовку до проведення свята Прапора України, відзначення 25 роковин свята Незалежності України та проведенні свята «Козацька слава отамана І.Сірка – на крилах Незалежності».
 На виконання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належної організації проведення святкових заходів до 25 річчя Незалежності України
НАКАЗУЮ
  1. Всім керівникам закладів, підприємств та організацій всіх форм власності привести в належний санітарний стан закріплену та власну територію, провести дні чистоти, суботники та прийняти участь в благодійних акціях по благоустрою в населених пунктах. До дня Прапора придбати національну символіку, Державний прапор України, провести підняття прапора 23 серпня та прийняти участь в святі 24, 25 серпня до дня Незалежності.
  2. Приділити увагу та запросити на проведення урочистих заходів Ветеранів Війни,      учасників бойових дій, шановних жителів поважного віку, ветеранів праці та активних жителів громади та підприємств.
  3. Направити запрошення до участі в святкуванні офіційним представникам районів, обласному керівництву, громадським організаціям, Козацьким формуванням в районах регіону.
  4. Підтвердити патріотичну акцію Підняття державного прапора України та акцію «Прапор в кожному вікні» рекомендувати жителям громади встановити державний прапор України на почесному місці свого обійстя, чи державну символіку України.
  5. Залучити до проведення підготовчих заходів святкування 25 річчя Незалежності України депутатський корпус ради, членів виконкому, активістів, громадські організації, керівників установ, підприємств, організацій на території сільської ради.
Сільський голова В.О.Попельнюк